12kredyt.pl – uwaga na pułapkę

12kredytpl

Pod wspomnianą w tytule domeną 12kredyt.pl kryje się kolejna witryna mająca na celu wyłudzenia od klientów opłat za rzekome rozpatrzenie wniosku. Oszustwa tego typu to już plaga na rynku pożyczek pozabankowych. Niczego nieświadomi klienci chętnie płacą nawet 30 zł za rozpatrzenie wniosku jeśli tylko jest możliwość pożyczania na tak atrakcyjnych warunkach. Na szczęście szybka reakcja internautów, którzy wnikliwie czytają regulaminy pozwala uchronić potencjale ofiary przed tego rodzaju oszustwem.  W omawianym przykładzie domniemany pożyczkodawca może naciągnąć klienta na ponad 60 zł.

Jeśli natrafisz na ofertę która wydaje się bardzo atrakcyjna od razu powinna Ci się zapalić lampka ostrzegawcza. Zerknij w regulamin i szukaj takiego wpisu: 

12kredytregulamin

Opisywana witryna jest następcą takich serwisów jak dreamsbank.pl, goodcash.pl, geldoria-finance.pl.

6 Opinii

 • Pingback: Tracy Glastrong
 • Jest tego znacznie więcej kolejne przykłądy – twoja-pozyczka.pl/lista-alertow. Jak ktoś nie patrzy na regulaminy to po prostu po złożeniu wniosku niech nie wysyła płatnych sms lub przedpłat.

  Zgłoś

 • Nawiązując do komentarza powyżej. Nie dość że wydyma, to jeszcze zero kontaktu z oszustami. Nigdzie nie ma podanego adresu firmy, jak dzwonią to z nr zastrzeżonego, ba… dzwonią – puszczają sygnał. Uwaga na tych oszustów!!!

  Zgłoś

  • Oliwio,

   Ludzie z tej „firmy” nie mają za grosz godności i honoru. Mam nadzieję, że szybko sie nimi prokuratura zainteresuje i zrobi porządek.

   Zgłoś

Dodaj komentarz

one × four =