Co dalej z SMS365?

Rynek pożyczek pozabankowych ulega ciągłym zmianom. Niewiele jest firm pożyczkowych pozostających na rynku przez dłuższy czas. Nawet firmy, których produkty cieszyły się niegdyś dużym wzięciem, chwalone, z licznymi certyfikatami, mogą z czasem wycofać się z gry.

Pożyczki SMS365

Taką firmą jest np. SMS365. Początkowo pożyczki przyciągały klientów możliwością wnioskowania poprzez sms. Później jednak zrezygnowano z tego rozwiązania na rzecz pożyczek udzielanych online. Koszty pożyczki były porównywalne z innymi firmami pożyczkowymi, ale dużym atutem była możliwość wypłaty pieniędzy na poczcie za pomocą czeku GIRO, którą to opcję oferowało wówczas niewielu pożyczkodawców. Niestety to nie wystarczyło.

Na stronie internetowej umieszczono nawet grę w baloniki 😊

Czas zmian

Pożyczki w były udzielane aż do roku 2018, kiedy to firma zmienił profil swojej działalności i z pożyczkodawcy została brokerem pożyczkowym. Za pośrednictwem strony internetowej sms365.pl klient mógł zapoznać się z ofertą kliku współpracujących pożyczkodawców. Pożyczek udzielali wówczas CAPITAL SYSTEM Sp. z o. o. , będący właścicielem strony tleno.pl, oraz MAESTRA GROUP Sp. z o. o. , właściciela strony maszgotowke.pl. Ale i to nie trwało zbyt długo. Zarówno Tleno, jak i Maszgotowke już nie funkcjonują.

Co teraz z sms365?

Dziś na stronie sms365 znajdziesz tylko mnóstwo nieaktualnych informacji oraz przycisk „aplikuj” kierujący Cię do strony cardina.pl. Cardina to pożyczkodawca specjalizujący się w kartach kredytowych. Więcej o ofercie Cardina przeczytasz w TUTAJ.

Obecnie, nie warto korzystać ze strony sms365.pl, chyba, że masz ochotę zagrać w baloniki. Jeśli szukasz pożyczki – nie znajdziesz jej tutaj. Jeśli chciałbyś pozabankową kartę kredytową, polecamy skorzystać bezpośrednio ze strony cardina.pl.

Przeczytaj opinie o SMS365

Dodaj komentarz

nineteen − seventeen =