Graj o nagrody z SMS365

Przez cały grudzień trwa konkurs świąteczny z nagrodami w SMS365. Zagraj w grę i wygraj jedną z dziesięciu atrakcyjnych nagród!

W Święta Bożego Narodzenia nawet pożyczkodawcy rozdają prezenty. Każdy klient, który posada w grudniu aktywną pożyczkę lub refinansowanie w SMS365 może zagrać w grę przygotowaną specjalnie na święta. Zadaniem gracza jest zbicie jak największej ilości bombek z logiem SMS365, jednocześnie unikając bombek czarnych. Grać można dowolną ilość razy, a w konkursie liczyć będzie się tylko najlepszy wynik. Osoby, które zdobędą najwięcej punktów otrzymają nagrody. Do zgarnięcia jest robot kuchenny marki Bosch MultiTalent MCM64060, tablet marki Lenovo TAB2 A7-30H 7″, blender ręczny marki Philips Avance Collection HR1645/00, głośnik bezprzewodowy JBL GO oraz 5 kubków termicznych.

Jeśli nie brałeś jeszcze pożyczki w SMS365 możesz to zrobić teraz. Jako nowy klient możesz zawnioskować o darmową pożyczkę na miesiąc w wysokości 200 zł lub do 900 zł, ale już odpłatnie.  Klienci powracający mogą ubiegać się o pożyczkę do 3000 zł. Pożyczkodawca umożliwia refinansowanie pożyczki w razie problemów z terminową spłatą.

Źródło: www.sms365.pl/konkurs-zima-2017

Więcej o ofercie SMS365 oraz opinie na jej temat przeczytasz TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

five + ten =