Hitto.pl koniec działalności czy tylko awaria systemu?

hittoawariaNowi klienci marki hitto mogą być nieco rozczarowani faktem, że rejestracja na stronie pożyczkodawcy została wyłączona. Aktualnie nie wiadomo czy to tylko problemy techniczne czy niestety koniec działalności tego pożyczkodawcy. Nasze zapytanie odnośnie takiego stanu rzeczy zostało wysłane do działu obsługi lecz niestety zostało bez odpowiedzi.

Aktualizacja 03.03.2016
Dostaliśmy odpowiedź od działu obsługi o następującej treści:

…Blokada rejestracji jest związana z koniecznością naniesienia zmian w systemie rejestracyjnym jak i zmiany w jednym z warunków umowy.
Zmiany były powiązane z podsumowaniem pierwszego roku funkcjonowania HITTO jak i z negocjacjami z obecnymi jak i potencjalnymi inwestorami, oraz ustaleniami nowych rozwiązań i produktów jakie mamy zamiar w najbliższym czasie wprowadzić na rynek.
Pożyczki aktualnym klientom są wydawane na bieżąco, a system rejestracji dla nowych zostanie przywrócony w przyszłym tygodniu.

Osobom zainteresowany ofertą hitto.pl sugerujemy skorzystanie z innej oferty o podobnych warunkach – przy pomocy naszej nowej porównywarka chwilówek nie powinno to stanowić problemu.

Pożyczka w Hitto.pl

Dodaj komentarz

fifteen + 19 =