Konkurs na Dzień Kobiet

 

Dzień kobiet choć jako święto jest stosunkowo młode to na stałe wpisało się już w kalendarz i niemal każdy wie, że 8 marca jest dniem szczególnym dla płci pięknej. Zazwyczaj mężczyźni dają kobietom z tej okazji drobne upominki: kwiaty albo czekoladki, jednak Ferratum Money zachęca swoich klientów do wysilenia wyobraźni i wymyślenia czegoś bardziej kreatywnego.

 

 

Dla kogo jest konkurs na dzień kobiet w Ferratum Money?

Szanse na nagrody mają nie tylko kobiety. W konkursie może wziąć udział każdy, kto dotychczas nie korzystał z pożyczek Ferratum Money ani innych marek tego pożyczkodawcy (Ofin, KasaTAK, ekspres kasa), a teraz chciałby wziąć pożyczkę chwilówkę lub ratalną za pośrednictwem strony internetowej www.ferratum.pl

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?

  1. Złóż poprawnie wypełniony wniosek o pożyczkę na stronie ferratum money. Masz do wyboru: pożyczkę krótkoterminową na 15 lub 30 dni w kwocie do 2000 zł za którą nie zapłacisz zupełnie nic jeśli tylko spłacisz ją terminowo lub pożyczkę ratalną na 6 do 24 miesięcy w kwocie od 1000 do 5 000 zł.
  2. Odpowiedz na pytanie „Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet?” Możesz odpowiedzieć w dowolnej formie: tekstowo, graficznie, zrobić prezentację, filmik lub zdjęcie. Kreatywność zwiększy twoje szanse na wygraną.
  3. Odpowiedź wyślij na podany na stronie Ferratum Money adres mailowy wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki), a w tytule maila wpisując: „Zgłoszenie do konkursu na dzień kobiet”
  4. Czekaj na wyniki. Ich ogłoszenie zastąpi najpóźniej 14 dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.  Jeśli wygrasz zostaniesz poinformowany o tym telefonicznie lub mailem.
  5. Konkurs trwa do 8 marca  2018 włącznie.

Co można wygrać?

Do zgarnięcia jest 10 nowiutkich Tabletów SAMSUNG Galaxy Tab E T561 3G, które możesz podarować bliskiej sobie kobiecie albo zatrzymać dla siebie.

Więcej o ofercie marki Ferratum Money oraz opinie przeczytasz TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

9 + 15 =