Konkurs w SmartPożyczka

Grudzień to czas składania sobie życzeń oraz dawania prezentów. Niestety nie każdy może po prostu pójść do sklepu i kupić wymarzone prezenty dla rodziny niezależnie od ich ceny. Warto wówczas skorzystać z chwilówki, najlepiej takiej nieoprocentowanej jak np. Smart Pożyczka.  A ponieważ każdy potrafi składać życzenia, tym robiącym to najlepiej Smart Pożyczka rozdaje bony o wartości 100 zł do Empiku.

Aby wziąć udział w konkursie o nazwie „Kalendarz świąteczny” należy pożyczyć dowolną sumę w Smart Pożyczka najpóźniej do dnia 23. grudnia, a następnie złożyć pożyczkodawcy pomysłowe życzenia świąteczne w formie tekstowej za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Smart Pożyczki. Każdego dnia jury wybiera 5 najlepszych życzeń, a ich autorzy mają szansę otrzymania e-karty podarunkowej na zakupy w sklepie internetowym Empik o wartości 100 zł. Kartę odebrać można jedynie po terminowej spłacie pożyczki.

Przy problemach ze spłatą można skorzystać z opcji refinansowania pożyczki nie tracąc jednocześnie możliwości otrzymania wygranej.

Smart Pożyczka umożliwia pożyczenie kwoty od 200 zł do 3000 zł dla nowego klienta. Klient, który już wielokrotnie korzystał z usług tego pożyczkodawcy może pożyczyć nawet 7000 zł. Maksymalny okres pożyczki do 30 dni. Pożyczkę może uzyskać jeśli masz więcej niż 19 i mniej niż 73 lata.

Więcej o ofercie Smart Pożyczki oraz opinie klientów przeczytasz TUTAJ.

Dodaj komentarz

18 − five =