Pożyczka na Wielkanoc – promocja

WIELKAnocna promocja od Ferratum Money

Planujesz wziąć pożyczkę na Wielkanoc 2018 i szukasz atrakcyjnych promocji? Będziesz rozczarowany. Choć Wielkanoc tuż tuż, a w sklepach całe mnóstwo wielkanocnych promocji, to pożyczkodawcy jakby zapomnieli o tym święcie i nie dostosowali jeszcze swoich ofert pod kątem Wielkanocy – na próżno szukać rabatów czy promocji Wielkanocnych, choć miejmy nadzieje, jeszcze się jakieś pojawią. Jedynym pożyczkodawcą, który nie zapomniał o Świętach jest Ferratum Money, który ma atrakcyjną ofertę dla swoich stałych klientów.

Do kogo skierowana jest wielkanocna promocja?

WIELKAnocna promocja od Ferratum Money to oferta skierowana do osób, które już korzystały z usług tego pożyczkodawcy (niezależnie od tego czy była to pożyczka krótkoterminowa czy też ratalna) i są zainteresowane zaciągnięciem pożyczki ratalnej. Na promocyjnych warunkach możesz teraz otrzymać pożyczkę w kwocie od 2000 zł do 10 000 zł na 12 miesięcy.

Co można zyskać w promocji Ferratum Money?

Jeśli będziesz terminowo spłacać swoje raty (pożyczkodawca dopuszcza niewielki poślizg w spłacaniu – do 7 dni), to ostatnia rata zostanie w całości umorzona!
Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę w maksymalnej kwocie 10 000 zł może to być oszczędność nawet 1 335 zł.

Jak zawnioskować o pożyczkę w promocji?

Aby wziąć udział w WIELKAnocnej promocji pożyczki ratalnej Ferratum należy wejść na stronę pożyczkodawcy np. klikając na obrazek i złożyć wniosek o pożyczkę ratalną na 12 miesięcy lub zadzwonić na numer telefonu 22 123 45 67 nie później niż do 31. marca 2018.

Źródło:  https://www.ferratum.pl/promocja

Więcej informacji o pożyczce w Ferratum Money oraz opinie klientów przeczytasz TUTAJ.

 

2 Opinii

  • „Ja doradzałabym wziąć na wstrzymanie. Nie należy miotać ciężkich oskarżeń bez wyraźnych podstaw. Ja nie widzę niczego co by rząd Morawieckiego i sam premier zrobili na szkodę Polski. Szkoda, że pani nie widzi, bo tego jest już bardzo dużo. Jeżeli jest pani zainteresowana, to proszę się odezwać, a wówczas dostarczę pani smutną listę zaniedbań, zaniechań i szkodliwych działań.

    Zgłoś

  • Bez wyroku to nic nie jest z górki. A jak to powiedziała moja pani adwokat w sądzie to nigdy do końca nic nie wiadomo. W momencie, w którym policja wyda pani z Toyoty notatkę z miejsca wypadku, zgłosi się ona po odszkodowanie z OC sprawcy i je zapewne otrzyma (bo czemuż by nie w końcu jest notatka). Aczkolwiek na miejscu tej pani wstrzymałbym się do wyroku, bo być może trzeba je będzie zwrócić (z ustawowymi odsetkami). U mnie tak było gość capnął odszkodowanie z mojego OC, ja przez dziesięć miesięcy bujałem się w sądzie, a potem jeszcze miałem zwyżkę na OC i AC przez kolejny rok (zanim moje TU odzyskało pieniądze z TU sprawcy).

    Zgłoś

Dodaj komentarz

four × two =