Rabaton w Vivusie

Wszystkim tym, którzy żyją od pożyczki do pożyczki, a przynajmniej spodziewają się, że po wzięciu pożyczki w listopadzie będą także potrzebowali zastrzyku gotówki pod koniec roku, Vivus wychodzi naprzeciw proponując promocję pod tytułem Rabaton – czyli maraton rabatów.

Na czym polega Rabaton?

Po pierwsze musisz zawnioskować i otrzymać pożyczkę – pierwszą lub kolejną. W promocji biorą udział osoby zaciągające pożyczkę telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej Vivus. Już samo otrzymanie pożyczki skutkuje otrzymaniem punktów: 500 pt. jeśli to pierwsza pożyczka, 1000 pt. jeśli kolejna na maksymalną możliwą kwotę.

Dodatkowe punkty możesz otrzymać polecając pożyczki Vivus swoim znajomym. Za każdą osobę z polecenia, która otrzyma pożyczkę, ty dostaniesz 500 punktów.

Ponadto można zdobyć punkty w Akcjach Specjalnych, których szczegóły zostaną wysłane do osób biorących udział w promocji drogą mailową.

Punkty można zbierać do końca listopada.

W grudniu punkty zostaną przeliczone na procenty: każde 500 punktów to 1 % rabatu na prowizję od kolejnej pożyczki wziętej  w grudniu lub rabatu ­­­na prowizję od dodatkowej kwoty pożyczki. Niestety nie można wykorzystać rabatu na prowizję za przedłużenie terminu spłaty, co z pewnością byłoby bardzo przydatne dla wielu osób. Z rabatów można skorzystać tylko do końca roku.

Maksymalnie można zebrać 50 000 pt. co odpowiada 100 % rabatu, a więc całkowitemu zniesieniu kosztów kredytu.

 

Więcej informacji o pożyczce w Vivusie oraz opinie przeczytasz TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

2 + 19 =