Szybka Moneta zwraca gotówkę

Powracającym klientom, którzy spłacają swoje pożyczki terminowo Szybka Moneta gwarantuje zwrot części kosztów pożyczek zaciągniętych w okresie około-świątecznym. Jednocześnie, nowi klienci nadal mogą liczyć na darmową pierwszą pożyczkę do 2100 zł na miesiąc.

Kto wykorzystał już możliwości darmowych pożyczek z naszego Rankingu Darmowych Pierwszych Pożyczek, a nie chce w te święta przepłacić, powinien zainteresować się pożyczką w Szybkiej Monecie. Powracający klient może liczyć nawet na 5000 zł pożyczki na miesiąc, a dzięki promocji, ostateczny koszt będzie niższy niż zwykle. Na początku trzeba będzie zwrócić pełną kwotę, ale jeśli dokonasz tego terminowo ( jednak nie wcześniej niż po 16 dniach od wzięcia pożyczki), możesz liczyć na zwrot pewnej kwoty na swoje konto bankowe w ciągu 14 dni.

I tak,

  • dla pożyczek do 1000 zł zwracane jest 20 zł,
  • do 2000 zł zwracane jest 50 zł,
  • do  3000 zł zwracane jest 100 zł,
  • do 4000 zł zwracane jest 150 zł,
  • do 5000 zł zwracane jest 200 zł.

Szczegółowe koszty dla każdej pożyczki można znaleźć w tabeli w regulaminie promocji na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Promocja trwa do 29 grudnia 2017.

W przeciwieństwie do licznych świątecznych konkursów, tutaj zyskuje każdy. Czasem te 200 zł jest więcej warte niż prezent, którego właściwie nie potrzebujesz. Poza tym, jak to mówią, lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Żródło: www.szybka-moneta.pl/umowa/regulamin-promocja5

Więcej informacji o pożyczkodawcy Szybka Moneta oraz opinie na jego temat znajdziesz TUTAJ.

 

 

 

Dodaj komentarz

19 − 9 =