Wakacje z Ferratum Bank – konkurs

wakacyjny-konkurs-ferratumNareszcie nadeszło lato, a wraz z nim tak długo wyczekiwane wakacje. Żeby dobrze się bawić i prawdziwie wypocząć nie wystarczy położyć się na kanapie i oglądać filmy przez tydzień czy dwa. Warto wyciągnąć pieniążki ze skarbonki, wziąć kredyt jeśli trzeba i pojechać gdzie dusza zapragnie i robić co się tylko chce – w szczególności polecamy aktywność na świeżym powietrzu.

Z pomocą może przyjść Ferratum Bank, który dla swoich klientów ma wakacyjny konkurs. Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę na raty, a następnie wymyślisz i prześlesz na maila oryginalne hasło kojarzące się z tytułem „Wakacje z Ferratum Bank”. Hasło konkursowe powinno się kojarzyć z wakacjami,  z wymarzonym urlopem lub ze sposobem spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Do hasła można dołączyć zdjęcia lub prezentacje multimedialną. Im ciekawiej tym lepiej.

Do wygrania jest aż 150 kart podarunkowych do sklepu Decathlon po 100 zł każda. Jury wyłoni zwycięzców w trzech turach. Nie będziesz musiał czekać na swoją nagrodę do końca wakacji – osobno będą oceniane prace z czerwca, z lipca i z sierpnia, a nagrody będą rozdawane po każdym miesiącu.

Przypomnijmy, że Ferratum Bank oferuje pożyczki ratalne od 1000 do 3000 zł dla nowych klientów lub do 5000 zł dla osób, które już wcześniej korzystały z usług Ferratum Bank. Pożyczkę można rozłożyć na 6- 24 miesięczne raty.

O pożyczkę w Ferratum możesz zawnioskować TUTAJ.

Więcej informacji i opinii o Ferratum Bank znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

7 + four =