Zmiany w ofercie Ferratum Banku

cFerratum Bank to międzynarodowy bank mobilny świadczący swoje usługi w 100% online. W Polsce jego działalność skupia się na udzielaniu pożyczek przez internet poprzez trzy marki: Ferratum money, Ekspres Kasa oraz KasaTak.

Trzy marki – jedna oferta

Jak wiele firm w branży pożyczek internetowych, Ferratum posiada jedną markę pożyczkową główną, czyli Ferratum Money oraz marki mniejszego kalibru, nieco słabiej rozreklamowane, ale zwiększające szanse na dotarcie do klienta. Porównując strony internetowe poszczególnych marek od razu widzimy, że na ferratum.pl jest dużo więcej informacji, opis pożyczki jest bardziej szczegółowy, a dodatkowo można poczytać  ciekawe artykuły o tematyce finansowej. Strony pozostałych marek ( ekspreskasa.pl oraz kasatak.pl) są o wiele uboższe w treści i  posiadają jedynie najważniejsze informacje o pożyczce oraz formularz kontaktowy. Jak łatwo sprawdzić, oferta na każdej z tych trzech stron jest dokładnie taka sama.

Zatem, za pośrednictwem której ze stron klient powinien wnioskować o pożyczkę? Odpowiedź brzmi: Obojętnie. Niezależnie od tego, gdzie wypełnisz wniosek, pożyczki udziela Ci FerratumBank. Warto być tego świadomym, kiedy chcemy pożyczyć drugą pożyczkę w tym samym czasie. Ferratum Bank nie udzieli dwóch pożyczek jednocześnie i nie ważne, że jeden wniosek złożyłeś w kasaTAK, a drugi w EkspresKasa. Ma to także znaczenie, gdy po spłaceniu pożyczki zaciągniętej, załóżmy, w ferratum money, chcesz pożyczyć znów, tym razem np. w kasaTAK. Nie zostaniesz potraktowany jak nowy klient. Ty już jesteś klientem FerratumBanku ze wszystkimi przywilejami jakie się z tym wiążą.

Ferratum Bank

 

Zmiany w ofercie

Jeszcze do niedawna w FerratumBank można było pożyczyć nie tylko na raty, ale także krótkoterminowo, w dodatku za 0 zł. Niestety obecnie nie ma już takiej możliwości. Firma stała się prawdziwym długodystansowcem. Najkrótsza pożyczka to 6 miesięcy, najdłuższa – aż 48 miesięcy, a więc 4 lata! To jeden z najdłuższych okresów spłat wśród pożyczek online. Idzie to w parze z kwotą możliwą do pożyczenia –  nawet 10 tysięcy za pierwszym razem i 15 tysięcy za drugim i każdym kolejnym. Koszty pożyczki są umiarkowane. Możesz szybko porównać ofertę FerratumBanku na tle innych pożyczkodawców korzystając z Porównywarki pożyczek ratalnych.

Nowoczesne rozwiązania w Grupie Ferratum

To, co jest zdecydowanym atutem Ferratum Banku, to nieustanny rozwój. Dzięki temu, klienci mają szereg udogodnień ułatwiających pożyczenie, a następnie spłatę należności. Po pierwsze Instantor – nie musisz już „bawić się” w przelewanie jednego grosza w celu weryfikacji konta bankowego. Możesz nawet na tym koncie nie mieć ani grosza. Wystarczy, że wybierzesz weryfikację poprzez Instantor, zalogujesz się do bankowości, a pożyczkodawca otrzyma potwierdzenie, że ty jesteś właścicielem konta oraz ma wgląd w ostatnie transakcje. Dzięki takiemu rozwiązaniu pożyczkodawcy łatwiej także podjąć decyzję o przyznaniu pożyczki. Widząc regularne wpływy na konto z pewnego źródła ma powody przypuszczać, że spłacić pożyczkę terminowo.

Na etapie spłacania, mamy do dyspozycji bardzo wygodną opcję dla osób nie posiadających Internetu. Wystarczy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i podać numer pożyczki oraz numer karty kredytowej. Resztą zajmie się podwykonawca usługi i pobierze odpowiednią kwotę z twojego konta.

A jeśli masz Internet to sprawa jest jeszcze prostsza – możesz skorzystać z metody AcceptEmail. Na twój adres mailowy dostajesz powiadomienie o zbliżającym się terminie spłaty raty i jej wysokości. Klikasz przycisk „Zapłać”. Zostajesz przekierowany na stronę swojego banku, logujesz się, płacisz i już.

Zapoznaj się ze szczegółami ofert oraz opiniami klientów: Ferratum Money–>, KasaTAK–>, EkspresKasa–>.

 

Dodaj komentarz

two × one =